Slapukai

Sutikimas

Naudodamiesi šia svetaine sutinkate naudoti slapukus.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra tekstinis failas, saugomas jūsų naršyklėje ir yra naudojamas pakartotinių vizitų metu, kad atpažinti Jūsų kompiuterį. Slapukai palengvina jūsų kompiuterio atpažinimą ir renka informaciją apie tas svetaines ir funkcijas, kurias jūsų naršyklė aplanko ir naudoja. Slapukai nesaugo Jūsų asmeninės informacijos, pavyzdžiui, kas Jūs esate, koks Jūsų vardas, kur Jūs gyvenate ar jei kompiuteriu naudojasi daugiau nei vienas asmuo. Slapukas yra pasyvus failas, kuriame nėra virusų.

Skirtingi slapukų tipai

Kai kurie slapukai, pvz., Sesijos slapukai, Jūsų IT įrangoje saugomi tik tol, kol Jūsų naršyklė yra atidaryta. Kiti slapukai, pavyzdžiui, nuolatiniai slapukai, jūsų IT įrangoje saugomi ilgesnį laiką. Grįžus į svetainę, slapukai paprastai bus atnaujinami automatiškai. Slapukai ištrinamas po 2 metų, jei jie nėra atnaujinami. Dažnai saugomi kitų šalių, išskyrus svetainės savininką, trečiųjų šalių slapukai. Tai gali būti slapukai, turintys įprastą funkciją, bet taip pat su analitiniais įrankiais ir įterptais komentarų laukais.

Kam naudojami slapukai mūsų svetainėje?

Mes naudojame slapukus nustatyti kas lankėsi mūsų svetainėje, taip pat su vartotojais susijusiai statistikai. Tai suteikia mums galimybę pritaikyti ir kurti turinį ir paslaugas, atitinkančius Jūsų ir kitų vartotojų interesus ir norus. Mes taip pat naudojami slapukus kuriant tikslinius internetinius skelbimus. Tas pats yra taikoma analizavimui ir panašiems siekiams. Mes registruojame visus reklamavimo formatus jei spustelite pristatytus skelbimus .

Kaip atmesti ir ištrinti slapukus

Keisdami naršyklės nustatymus, savo kompiuteryje, Jūs visada galite atsisakyti slapukų . Nustatymo funkcijos lokacija priklauso, nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Tačiau turite žinoti, kad jei atsisakysite slapukų, svetainėje bus daugybė funkcijų ir paslaugų, kuriomis negalėsite naudoti, nes joms reikia, kad svetainė prisimintų Jūsų pasirinkimus. Pasinaudokite žemiau nurodytomis nuorodomis, kaip naršymo gidu.

Jūs sutinkate su slapukų naudojimu kai lankotės šioje svetainėje neatsisakydami ir neištrindami slapukų.

Politikos pokyčiai

Mes pasiliekame teisę keisti arba ištrinti šią slapukų politiką be išankstinio įspėjimo. Taikytiną šios politikos versiją galite rasti svetainėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite Danijos verslo valdžios patvirtintoje svetainėje: https://erhvervsstyrelsen.dk/cookies

Scroll to Top