Privatumo politika

Laikantis ES bendro duomenų apsaugos reglamento (BDAR), šioje privatumo politikoje bus paaiškinta, kaip elgiamės su asmens duomenimis, surinktais, kuomet naudojatės mūsų svetaine. Surinkti duomenys gali būti pvz.: Jūsų vardas, telefono numeris, interesų sritys Ip-adresas, verslo šakos ir panašaus tipo informacija.

Atsakomybė už duomenis

Tunetanken yra atsakinga. Tunetanken teisinė informacija yra:
Tunetanken
Stationsvej 9
6600 Vejen
Denmark
Danijos  PVM Numeris:  18 29 83 41.

Asmens duomenų rinkimas ir jų naudojimas

Asmens duomenų rinkimas, bet kuriuo metu naudojamas laikantis asmens duomenų reglamento.

Kai lankotės Tunetanken svetainėje, mes automatiškai renkame Jūsų duomenis pvz.: kurią naršyklę naudojate, kuriuos žodžius ar terminus įvedate svetainės paieškos funkcijoje, kuriuose puslapiuose lankotės,  IP adresą ir informaciją apie kompiuterį. Duomenys yra naudojami atsižvelgiant į svetainės veikimą, be kita ko, optimizuojant vartotojo patirtį, renkant ir kaupiant statistiką, taip pat koreguojant mūsų paslaugas ir produktus.

Jūsų duomenys, taip pat yra naudojami reklamos rinkodaroje. Duomenys iš interneto yra renkami pasitelkus slapukus. Daugiau apie mūsų slapukų naudojimą galite skaityti čia (Hyperlink made). Mes Jums siunčiame naujienlaiškius tik tuo atveju, jeigu esate užsiprenumeravę arba suteikę leidimą su mums susisiekti.

Kai Jūs užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškį, mes renkame informacija apie Jūsų vardą, elektroninį paštą, IP adresą ir įmonę. Mes gauname ir renkame informaciją, jei atidarote elektroninius laiškus, spustelite nuorodas. Kai įsigyjate produktą arba bendraujate su mumis skaitmeninėse platformose ar telefonu, mes renkame Jūsų pateiktą informaciją, įskaitant vardą, el. pašto adresą, telefono numerį, pirkimo istoriją ir kt. Jūsų asmeninė informacija bus naudojama aptarnavimo tikslais, kai mes teikiame klientų aptarnavimą ir palaikome ryšį su klientais. Duomenų rinkimo tikslas yra pristatyti užsakytus produktus ir kitaip įvykdyti mūsų susitarimus su Jumis, įskaitant Jūsų teisių, dėl grąžinimo ir skundo administravimo.

Kai užpildote mūsų kontaktinę formą, pateikta informacija, tokia kaip vardas, el. Pašto adresas, įmonės pavadinimas, telefono numeris, PVM numeris ir užklausa, yra saugoma įmonės centre. Kai susisiekiate su mumis, pvz. kontaktinę forma, mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją, užklausai užpildyti.

Jūsų informaciją yra saugoma tol, kol ji yra būtina, atsižvelgiant į tikslą, kuriam informacija yra naudojama.

Dalijimasis Jūsų asmenine informacija

Informacija apie jūsų vardą, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį, taip pat užsakymo numerį ir pristatymo nuostatas yra pateikiama mūsų krovinių personalui ar specialistams, kai tai būtina pristatant ir grąžinant užsakymą.

Jūsų teisės

Siekdami užtikrinti Jūsų asmeninės informacijos tvarkymo skaidrumą, mes, kaip duomenų valdytojai, turime Jus informuoti apie Jūsų teises.

Jūs turite teisę bet kuriuo metu gauti įžvalgą apie tai, kokią informaciją mes apie jus užregistravome, kokiu tikslu, kokia asmeninės informacijos kategorija, taip pat kokie yra galimi informacijos gavėjai ir iš kur gaunama informacija. Jūs taip pat turite teisę gauti asmeninės informacijos kopiją, kurią mes tvarkome apie jus. Jeigu Jūs norite gauti asmeninės informacijos kopiją, turite atsiųsti raštišką užklausą į sales@tunetanken.com. Jūsų gali būti paprašyta patvirtinti tapatybę. Jūs turite teisę reikalauti, kad neteisinga asmeninė informacija apie Jus būtų ištaisyta be nereikalingo delsimo. Jei pastebėsite, kad užregistruotoje informacijoje yra klaidų, raginame pateikti mums raštišką prašymą, kad klaida būtų ištaisyta.

Tam tikrais atvejais turite teisę Jūs turite teisę, kad visa arba tam tikra asmeninė informacija būtų ištrinta pvz.: jei atšaukiate savo sutikimą ir mes neturime jokio kito teisinio pagrindo tęsti Jūsų asmeninės informacijos tvarkymą. Šiuo atžvilgiu, jei tolesnis Jūsų informacijos apdorojimas reikalauja pvz.: galimybės laikytis teisinių įsipareigojimų arba teisinių reikalavimų, kurie turi būti pareikšti ar apginti mums neprivaloma ištrinti Jūsų asmeninės informacijos.

Kai kuriais atvejais Jūs turite teisę į ribotą asmens duomenų tvarkymą, kad tai būtų tik duomenų saugojimas pvz.: Jeigu manote, kad informacija, kurią mes apdorojame apie Jus, yra neteisinga.

Tam tikrais atvejais Jūs turite teisę gauti mums pateiktą asmeninę informaciją, pateiktą struktūrizuotu, dažniausiai naudojamu ir mašinoms skaitomu formatu, taip pat turite teisę perduoti šią informaciją kitam duomenų valdytojui.

Bet kuriuo metu jūs turite teisę nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, taip pat dėl profiliavimo, kuris atliekamas siekiant sutelkti dėmesį į tiesioginę rinkodarą.

Be to, dėl priežasčių, susijusių su Jūsų asmenine situacija, Jūs turite teisę bet kuriuo metu paprieštarauti, kad būtų tvarkoma Jūsų asmeninė informacija, kurios imamės remdamiesi savo teisėtais interesais. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą, kurį davėte mums dėl tam tikro asmens duomenų tvarkymo. Jei norite atšaukti sutikimą, susisiekite su mumis adresu sales@tunetanken.com. Jūs turite teisę ir galite bet kada pateikti skundą Valstybinę duomenų apsaugos inspekcijai, jei Jūsų netenkina mūsų asmens duomenų tvarkymas. Kontaktinę informaciją galite rasti www.vdai.lrv.lt.

Asmens duomenų pašalinimas

Surinkta informacija apie jūsų naudojimąsi Tunetanken svetaine yra ištrinama pasibaigus slapukų galiojimo laikui. Surinkta informacija, susijusi su naujienlaiškio prenumerata, ištrinama, kai atšaukiamas Jūsų sutikimas, nebent mes turime kitą pagrindą tvarkyti Jūsų informaciją. Apskaitos įrašai saugomi penkerius metus iki finansinių metų pabaigos, kad atitiktų Danijos apskaitos įstatymo reikalavimus.

Saugumas

Mes esame įdiege tinkamas technines ir organizacines saugumo priemones kurios apsaugo nuo atsitiktinio ar neteisėto asmens duomenų sunaikinimo, praradimo, pakeitimo ar sugadinimo ir nuo informacijos atskleidimo pašaliniams asmenims ar netinkamo panaudojimo. Prieiga prie informacijos yra galima tik tiems  darbuotojams, kurie turi teisėtą prieigą prie Jūsų asmeninės informacijos, nes tai yra susiję su jų darbu.

Scroll to Top